Чешкі шкіряні

Чешкі шкіряні, модель № 1  чорні  розмір 14-30  Ціна від 26 грн.  ПП Лапіцкий О.О. займається виробництвом чешок з натуральної шкіри з 1997 року.
Чешки виробляються за Технічних умов, розроблених безпосередньо на підприємстві для поліпшення якості та удосконалення продукції.
Чешки виробляються двох моделей, 10 – 12 кольорів.

Білі й чорні чешки виробляються за лекалами моделі № 1 (на цій моделі гумка є  видною  і відповідає кольору чешок).

Чешки інших кольорів (перламутрові: білі і рожеві; лакові: білі і чорні; сині, червоні; кольору золота і срібла - для яких використовується шкіра шевро покрита плівкою золотого або срібного кольору) виготовляються у другій моделі чешок. У другій моделі гумка, що скріпляє берци і забезпечує прилягання чешки до ноги, прихована під язичком і не видна назовні,

Щороку чешки проходять сертифікацію та механічні випробування на міцність
в лабораторії Укр.ЦСМ м. Київ.
Чешкі шкіряні, модель № 1  білі  розмір 14-30  Ціна від 26 грн.
Для поліпшення якості чешок і зносостійкості підошви, на підошву застосовується спеціальна шкіра - спіл ВРХ (ущільнений і прожірований, для м'якості). При виготовленні чешок підошва розкроюється вручну, за лекалами, що дозволяє обійти вади шкіри і забезпечити однакову-потрібну товщину підошви (в залежності  від розміру продукції).
При виготовленні чешок ми не застосовуємо устілку, оскільки товщина підошви, дозволяє забезпечити хорошу зносостійкість, і метод виготовлення (кріплення підошви до верхньої частини чешки) дозволяє уникнути незручності, викликаного випиранням стічного шва (тільки на наших чешках, цей шов перешивають повторно, по краю, прикріплюючи підошву і верх чешки другим швом, який не дозволяє стічними шву стирчати і тиснути в ніжку дитини) при носінні наших чешок.

Верхня частина чешки виготовляється з різною шкіри, залежно від розміру,
кольори та моделі чешок.
Розмір чешок відповідає довжині стопи ноги дитини в сантиметрах, чешки виготовляються в розмірах від 14 до 30,5 см., через 0,5 сантиметра.

На розміри: - з 14 по 16,5 застосовується свиняча, кінська, овеча підкладочна шкіра.
Мод. № 1 - з 17 по 22,5 застосовується свиняча або ВРХ підкладка.
- З 22,5 по 30,5 застосовується підкладка або пофарбований спіл ВРХ.
Чешкі шкіряні, модель № 2 перламутр червоні,  розмір 14-30. Ціна від 32 грн.На модель № 2 залежно від кольору і розміру, застосовуються і інші, більш спеціалізовані шкіри, імпортного виробництва.

Всі чешки проходять виробничий контроль, по етапах виробництва (до вивертання) і остаточний контроль після вивертання і формування.

Ми гарантуємо якість чешок, і обмін в торгових мережах (при роздрібній торгівлі), у разі проблем з якістю.
Чешкі шкіряні, модель № 2 перламутр білі, рожеві, розмір 14-30. Ціна від 32 грн.   Чешкі шкіряні, модель № 2 перламутр сині, розмір 14-30. Ціна від 32 грн. Чешкі шкіряні, лакові: білі, чорні, розмір 15-30. Ціна від 36 грн. 

Чешкі шкіряні, золотої,срібрної шкіри, розмір 14-30. Ціна від 44 грн.


Приватний
підприємець

Лапіцький Олег
Олександрович

69012 м. Запоріжжя , вул. Карла Маркса 39

(067) 288-86-30
(095) 032-14-37
Олег Олександрович

e-mail:
aroza@cheshki.zp.ua

aroza332@gmail.com