Напівчешкі шкіряні

Напівчешки шкіряні: білі, розмір 21-26 Ціна від 26 грн.  ПП Лапіцкий О.О. займається виробництвом получешек з натуральної шкіри з 1997 року.
Напівчешки виробляються за Технічним умовам, розробленим безпосередньо на підприємстві для поліпшення якості та удосконалення продукції.
Напівчешки виробляються трьох кольорів - білі, чорні, тілесного кольору, а так само, під замовлення, кольору золота і срібла.
Для поліпшення якості напівчешек і зносостійкості підошви, на підошву застосовується спеціальна шкіра - спіл ВРХ (ущільнений і прожірований, для м'якості). При виготовленні получешек підошва розкроюється вручну, за лекалами, що дозволяє обійти вади шкіри і забезпечити однакову-потрібну товщину підошви (залежно від розміру продукції).


Напівчешки шкіряні: чорні, розмір 21-26. Ціна від 26 грн.Верхня частина напівчешки виготовляється з галантерейних шкір ВРХ І свинячий, а також підкладки овчини і, коня.
Розмір напівчешек відповідає довжіні стопи ноги дитини в сантиметрах і виготовляються в цілих розмірах від 18 до 26 см..

Всі напівчешки проходять виробничий контроль, по етапах виробництва (до вивертання) і остаточний контроль після вивертання і формування.

Ми гарантуємо якість напівчешек, і обмін в торгових мережах (при роздрібній торгівлі), у разі проблем з якістю.Напівчешки шкіряні: тілесні розмір 21-26 Ціна від 28 грн.   Напівчешки шкіряні: золотої, срібної шкіри розмір 21-26 Ціна від 32 грн.

 

Приватний
підприємець

Лапіцький Олег
Олександрович

69012 м. Запоріжжя , вул. Карла Маркса 39

(067) 288-86-30
(095) 032-14-37
Олег Олександрович

e-mail:
aroza@cheshki.zp.ua

aroza332@gmail.com